Titāns pret Sudraba Zelta: neparastas Unikālas Viriešu rotaslietas

Kā viegli vari atrast neparastas dāvanas, šodien, unikāli tautas? Kad jūs sašaurināt meklēšanu, lai atrastu lietas īpašos šajā jaunajā laikmetā nišas, jūs varat atrast arī ekspertus. Viņi atbildēs uz katru jūsu bažas ar passion, viļņus centību. Daži tirgotāji izvēlas iegūt stingru fokusu tikai vienā jomā, noteikt ekspertīzi vairāk un vairāk un vadīt savā jomā, neatkarība nošķīris un brauc uz izcilību.

Lai gan viņi rūpējas, lai mazākiem tirgus segmentiem, tie piesaistot klientus no noliktavas pārziņiem tikai niekošanās ar lietpratējs platības. Pieredze dominē tirdzniecība. Jo vairāk Eksperti noteikt niša, jo vairāk viņi pat vilkt prom no kolēģu prasmi. Vai Jūs drīzāk tērēt naudu ar pārdevēju, kura iesaistīšanās Jūsu iepirkumu lietās tikai nedaudz uzskata tevi dēļ tilpumu, vai citas problēmas; vai ar tiem, kuru intensīva interese ir taustāms, jo viņi izvēlējās iegremdēt sevi kādā konkrētā jomā, un spiediet uz eksperta statusu ??

Daudzi cenšas pēc ekspertu kad plāno maksāt par kvalitāti, piemēram, kad jūs pērkat viens otru rotaslietas. Kad var rotaslietas kļūt niša? Pārdošanas gredzeni, vai rokassprādzes, kaklarotas, kuloni, varbūt? Ja vien jūs pievienojis unikalitāti ar vienu no tiem, es baidos, jūs nevarētu atrast, ka neparastu dāvanu. Ja jūs trāpīt iestājoties bez uzaicinājuma kakts, varbūt tīmekļa vietne gaida savu vizīti.

Mazie segmenti dažu valstu unikāli rotāti, vai liels rotaslietas, kā ar daudzām sudraba aproces, vai titāna vīriešu aproces. Titāna ir guvis lielu uzmanību tirgū, kur tā konkurē ar dārgmetāliem, kas ir apmēram gadu tūkstošiem ilgāk. Viljams Gregors Anglijas atklāja to Tās cena ir salīdzināma ar sudraba, tā izdevumi piedēvēt to, jo jūs nevarat lodēt to, un augsto tehnoloģiju apstrāde ir nepieciešama. Tās īpašības atšķiras:..

Attiecība starp spēku un blīvums ir lielāks nekā jebkurā citā metāla, padarot titāna vīriešu rotaslietas ērtāk nelīdzens

Tas iztur lielu karstumu un galēju mehānisko spēku

Tas piemīt galējā stiepes izturību.

Tas ir izturīgs pret koroziju, jo īpaši no skābekļa.

Tā elastība un tās bezdarbība ar audiem dot galējo bioloģiskā savietojamība.

Titāns ir inertums, kopā ar savu spēku uz svara (spēcīgāku nekā tērauds, taču 42% vieglāks), kā arī padara to visvairāk pieprasīti, un ir visvairāk lieto elements vairāk nozarēs, nekā kaut kas pastāv, šodien. Tās pievilcīgs dabas pelēks virsmas nevar ietekmēt ādu – tā ir hipoalerģiska. Tās tīrību kā rotaslietas pārsniedz konkurējošo dārgmetālus: savas 99 +% tīrību raķete nekā 14kT zelta 58%, lai gan platīns ir 90% tīra, sudraba galvenokārt izmanto – 92,5% tīrs.

Jūs varat ieskaitīt titāna vīriešu. pieaugošo popularitāti tās lielāka izturība pret skrambu rašanos, kā arī tās spēju būt tās virsmas krāsu mainīt, izmantojot oksidācijas, eksotiski un citādi, pievienojot tās harmoniju. Jūs nevarat mainīt lielāko dārgmetāliem, piemēram, ka. Bet, jo krāsa var saskrāpēt prom, jums vajadzētu iegādāties krāsainu titāna ar satīna apdari, vai ir krāsu ielieciet rievas, lai palīdzētu aizsargāt to.

Lai gan daudzi dod priekšroku zelta un platīna, ja titāna tika atklāti tie pirms tūkstošiem gadu, daudzi piekrīt tā popularitāte būtu godīgi arī ar citiem. Ja tikai katrs no mums varētu saskaņot šādu ievērojamu pieaugumu par mūsu kvalitāti kā titāna ir pieaudzis tās vajadzībām, no brīža, kad tā atklāšanas …

Tagad, pieņemsim salīdzināt un kontrasts titāna ar tradicionālajiem metāliem: .

Jūs varat kombinēt titāna ar ielaidumiem zelta vai sudraba rotaslietas dizains. Korozijas izturīgs, un aptraipa izturīgs, titāna ir ilgstoša spīdēt tālu pārsniedz konkurenci: zelta un sudraba reakcija ar skābekli . efekti zaudējumiem krāsu un spīdumu. Alerģija uz zelta, sudraba un niķeļa (bieži sajauc ar zeltu un sudrabu) nelabvēlīgi ietekmēt cilvēkus: titāna nereaģē ar bioloģiskiem audiem. Ar titāna, jūs godīgi labāk ūdenī, āra aktivitātēm – tās izturība pārspēj citas rotaslietas, kas ir bieži nozaudēts vai bojāts. Titāna spēks, un vieglāks svars sniegt pārliecību, piegādāt komfortu. Atrast modi, atrast jaunas tendences, atrast daudzpusīgumu, atrast šo nišu, un atrast eksperts par šo nesen veidojot tradīciju.

Mēs piešķirt ikviens un ikviens atļauju atkārtoti šo rakstu, kamēr nekas nav mainījies rakstā, vai resursu lodziņā. Jūs tomēr var pievienot savu saiti saskaņā ar spēkā esošo vienam tīmekļa vietnēm, kurās ir atļauti divi vai vairāk.