Īsta dažādošana: vai patiešam vajag?

Kādreiz dzirdēt stāstu par puisi, kurš bija bagāts vienu dienu, un bez pajumtes nākamais? Viņš nav diversificēti. Tikai runāt ar visiem bijušajiem miljonāriem, kas ieguldīti tikai tehnoloģijas krājumiem ap 1998. un lielīties par savu bagātību, pirms tie noskatījos to iet uz $ Jūs varētu domāt, tas ir neparasts, bet tas notiek biežāk, nekā jūs varētu domāt. Madoff un citi pārliecināja cilvēkus, lai sniegtu viņiem visus savus pensijas uzkrājumus un apsolīja viņiem neticamas atgriežas tikai zaudēt visu. Citi likts viss uz Enron Noliktavā domāt tā nevarēja iet uz leju tikai zaudēt visu. Es dzirdu pārāk daudz no šiem stāstiem! Dažādojot ir tik ļoti svarīgi; vai jums ir darīšana ar atsevišķiem krājumiem vai jūsu kopējo ieguldījumu portfeli, tas ir kaut kas jums ir jāzina. Ja jūs gatavojas tirdzniecībai akciju tirgū, par savu un neizmanto kopējos fondus, tad pārliecinieties, ka Jums ir diversificēti un nekad nodot visu savu investīciju naudu tikai krājumu.

Kāda dažādošana izskatās? Nu, ja jūs tirdzniecības krājumi par savu, jūs vēlaties, vismaz 5 krājumus, un tie visi ir no dažādām nozarēm.

Piemēram, vienu tehnoloģiju, vienu mazumtirdzniecības, vienu finanšu, viena mājas celtnieks un vienu veselības krājumu. Ir vairāki varianti; Tas ir tikai viens piemērs. Nelieciet visas savas olas vienā grozā, nekad, nav attaisnojumi. Krājumu portfelis ar Valmartu, Boingi, Cisko, Faizers un Goldmana Sašs ir diversificēts. Krājumu portfelis ar Targets, Best Buy, Apple, Google un Cisco nav; pārāk daudz līdzīgu nozares (mazumtirdzniecības un tehnoloģiju). Ja abas nozares iedziļināties lejupslīdi, jūsu portfolio jutīsies sāpes. Ar dažādošanu jūs varat labāk pasargāt sevi no pilnīgas iznīcināšanas. Tas ir neparasti, katrā nozarē sabrukt vienlaicīgi un tas realitāte palīdz ierobežot savus zaudējumus. Plašākā nozīmē tā ir laba ideja, lai būtu jādažādo arī. Jums vajadzētu pieder daži nekustamo īpašumu, krājumiem, retas monētas, nodokļu apķīlāšanu un arī izmantot papildu naudu, lai samaksāt noteikto parādu, ietaupīt uz procentu maksājumiem un palielināt pašu kapitālu jūsu īpašumu. Diversifikācija ir veids, kā daudz veiksmīgu un stabilu finansiālo nākotni

Centieties sadalīt naudu vienādās daļās starp šiem 9 kategorijās:.

Krājums

Saites

Nekustamais īpašums

Preces

Dārgmetāli

Valūtās

Apdrošināšana

Antikvariāts, māksla, Kolekcionēšana , rotaslietas

Uzņēmumiem

Atcerieties, ka lielākā daļa cilvēku ir pārāk daudz pakļaušanu krājumiem un nekustamo īpašumu. Tas ir tāpēc, ka 401 (k) ieguldījumu izvēle parasti ierobežo jums akciju, obligāciju un Reit ieguldījumiem. Arī, lai cilvēki, kas ir māju īpašniekiem, jūsu galvenā dzīvesvieta skaitās nekustamo īpašumu investīciju klasē.

Jamie ir MBA no Rutgers Universitāte un Profesionāls sertifikāts Nekustama Īpašuma Finances, Investīciju un attīstības no Ņujorkas universitātē. Viņš tirgo krājumus, jo viņš bija 13 un nopirka savu pirmo īpašumu gada laikā absolvējot koledžu laikā. Viņš arī Pagriezts īpašības un izkāpa pirms 2008. hipotekāro sabrukumu, jo viņš varēja redzēt tirgus pagrieziena pirms tas noticis. Viņš sāka divi uzņēmumi, kā arī ir pieredze ieguldot senlietas, kolekciju, zelta, sudraba un tirdzniecības nākotni.

Pašlaik viņš vada tīmekļa vietni, kas veltīta, lai palīdzētu cilvēkiem sasniegt finansiālu brīvību. Lai saņemtu palīdzību ar naudas vizīti.